Uncategorized

SZTUKA I BIZNES – INSPIRACJE I WSPÓŁPRACA

Jako współautorka* książki „Sztuka dla biznesu. Wspieranie kreatywności w organizacji„, która zostanie wydana przez Wyd. Naukowe PWN we współpracy z SGH, chciałabym zaprosić na seminarium pt.: SZTUKA I BIZNES – INSPIRACJE I WSPÓŁPRACA, organizowane przez Instytut Kapitału Ludzkiego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie we współpracy z British Council, Fundacją Art Transfer, Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina oraz Polskim Stowarzyszeniem HR.

Seminarium będzie poświęcone zagadnieniom współpracy liderów biznesu oraz przedstawicieli dziedzin artystycznych w nowych obszarach, wykraczających poza sponsoring. Pierwszym elementem spotkania jest ukazanie możliwości czerpania inspiracji i korzystania z dziedzin artystycznych przez przedsiębiorców, kadrę kierowniczą firm, przedstawicieli działów HR, czy osoby tworzące produkty i usługi oraz zajmujące się marketingiem („sztuka dla biznesu”). Z drugiej zaś strony istotne jest zwrócenie uwagi na rozwój kompetencji przedsiębiorczych i przywódczych wśród przedstawicieli świata artystycznego („biznes dla sztuki”).

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie: http://kolegia.sgh.waw.pl/pl/KNoP/struktura/IKL/konferencje/Strony/Sztuka-i-biznes.aspx

* Autorka artykułu „FOTOGRAFIA – SZTUKA, KTÓRA WSPIERA ROZWÓJ I PRZYWÓDZTWO”

clark-tibbs-oqStl2L5oxI-unsplash.jpg

Photo by Clark Tibbs on Unsplash

 

 

Zwykły wpis

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s