AHA™ – fotografie, które inspirują

AHA™ – fotografie, które inspirują to autorska kolekcja fotografii Doroty Raniszewskiej stworzona, aby otwierać umysły i serca oraz prowadzić angażujące, głębokie i atrakcyjne procesy rozwojowe wraz z mocnymi pytaniami coachingowym do fotografii. Powstawała ona przez cztery lata od ukazania się w 2016 r. książki „JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW”. AHA™ uruchamia wizualne obwody neuronalne oraz procesy myślenia – pamięć długą, wyobraźnię, intuicję.

W tym unikalnym narzędziu jest 48 inspirujących fotografii, 12 mocnych pytań coachingowych oraz książeczka z wprowadzeniem i pomysłami na wykorzystanie AHA™.

W ramach zakupu AHA™ otrzymujesz dostęp do 3 super merytorycznych Warsztatów na Start z AHA™.

„Dużą wartością jest prosty i jasny przekaz, w jaki sposób można wykorzystywać AHA do własnej pracy rozwojowej oraz z różnymi grupami odbiorców. AHA daje dużą możliwość własnej kreacji pracy indywidualnej i z grupami.” Danuta

To narzędzie o bardzo szerokim zastosowaniu do wykorzystania przez coachów, menedżerów, zespoły lub nauczycieli w celu inicjowania, inspirowania, pogłębiania ważnych rozmów rozwojowych, wychowawczych, wzmacniających więzi, pewność siebie i tego, co ważne w życiu i potrzebne do szczęścia.

„To narzędzie jest bardzo łagodną, ale i bardzo skuteczną metodą pomagania ludziom w odkrywaniu siebie.” – Ewa

Fotografie AHA™ są wyjątkowe, bo stanowią realne, istniejące kadry z otaczającego nas świata, w którym żyjemy na co dzień. Nie były aranżowane. Nie są zdjęciami stockowymi. Są efektem kilku lat włóczęgi z aparatem i zapisem tego, co dookoła nas zasługuje na pamięć i przywoływanie. W jakim ważnym celu? Aby uruchamiać pozytywne myślenie i prowadzić pracę rozwojową opartą o świadomość swoich silnych stron, marzeń, wartości, potrzeb, odczuwanych emocji oraz powiązań z ludźmi i otaczającym światem, w tym przyrodą.

„Rozwijałam kreatywne myślenie i uważność.” – Iza

Wyjątkowe są też pytania AHA™. To pytania do fotografii, proste i mocne zarazem. Powstały w wieloletniej praktyce coachingu z fotografią. Stanowią żelazny zestaw każdego coacha i nauczyciela a także rodzica w samorozwoju, coachingu życia, kariery, przywództwa, pracy wychowawczej.

Nowatorską i niepowtarzalną rzeczą jest rewers kart. Rewers ma puste miejsce, odpowiednio duże, które można wykorzystać na post-it z własnym pytaniem, słowem, zdaniem. Dzięki temu można przygotować własne ćwiczenia czy lekcje. Wystarczy przygotować post-it, nakleić na kartę i sfotografować, aby użyć podczas zajęć online.

Fotografie są wysokiej jakości. Mają wygodny format A6. Są błyszczące, odporne na zabrudzenia. Mają kontrast odpowiedni dla osób słabiej widzących. A przy tym zdjęcia nie były poddane nadmiernej obróbce fotograficznej, dzięki czemu pokazują świat tak, jak go widzimy, często subtelnych barwach i odcieniach.

Podsumowując:

 • 48 inspirujących, kolorowych fotografii
 • 12 kart z mocnymi pytaniami coachingowym do fotografii i rewersem do autorskiego wykorzystania
 • Książeczka z wprowadzeniem i pomysłami na zastosowanie AHA™
 • Eleganckie pudełko
 • Zaproszenie na 3 bezpłatne warsztaty wprowadzające do AHA™

„Zdjęcie stanowi jakiś początek, wstęp do dalszej opowieści.”

– to cytat z książki „JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW”. Zobaczysz ten cytat na pudełku AHA™.

Przykładowe zastosowania AHA™:

 • Prowadzenie sesji coachingu lub warsztatów w temacie wartości, sił charakteru, wizji siebie i życia, emocji, relacji, współpracy i komunikacji w grupie, przywództwa, rozumienia swoich potrzeb i marzeń
 • Prowadzenie godzin wychowawczych – rozmaite tematy wymienione w wytycznych dla nauczycieli
 • Prowadzenie warsztatów kreatywnych
 • Wspieranie terapii i rozwoju związanego z dbaniem o siebie, bliskich oraz związek
 • Prowadzenie inspirujących icebreakerów i podsumowań
 • Nauczanie języków obcych i wypowiadania się
 • Rozwijanie śmiałości, pewności siebie, poczucia własnej wartości

Polecam! Już można zamawiać. Cena na start 280 zł. Koszt przesyłki inPost 14 zł

Jeśli chcesz kupić AHA™ – fotografie, które inspirują, skontaktuj się z autorką: 
dorota@photo-in-coaching.com

Kupując AHA™ otrzymujesz zaproszenie na 3 Warsztaty na Start, podczas których nauczysz się ważnych podstaw metodycznych i różnych zastosowań AHA™! W maju trzecia edycja warsztatów.

„Wartościowy jest całokształt warsztatów – poznanie filozofii powstania AHA, jak można z narzędziem pracować, jak łączyć fotografie, zestawiać, jak patrzeć, jak pytać. Co robić, kiedy pracujemy zdalnie – kwestie techniczne również były bardzo przydatne.” – Joanna

Więcej o AHA™ – przeczytaj artykuł na portalu Coaching w PolsceLINK do artykułu

„AHA! To bardzo dobre i pomocne narzędzie w pracy psychologa. Wykorzystuję je od chwili, gdy pojawiło się na rynku i w moich rękach. Bardzo dobrze sprawdza się w pracy z klientami w stanach obniżonego nastroju i w depresji. Fotografie przywołują pozytywne myśli, piękne wspomnienia, lub uruchamiają dawno zapomniane marzenia. Takie dobre i pozytywne skojarzenia, „przenoszą” klientów z najciemniejszych zakamarków duszy do światełka nadziei i wiary w lepsze jutro. AHA pomaga ludziom znaleźć piękno i dobro w sobie i w innych. Narzędzie, które sprawdza się zarówno w pracy indywidualnej jak również w terapii rodzinnej. W tej jest jedna karta, która pojawia się w każdej rodzinie z którą pracuję. AHA jest narzędziem idealnie dopasowanym do czasów w jakich żyjemy obecnie. Ludzie potrzebują, spokoju, równowagi, kontaktu z naturą, którą identyfikują z kontaktem z Bogiem.” – Anna Gruszka, psycholog, nauczyciel, terapeuta