Fotografia w Coachingu !

Dorota Raniszewska, Coach & Mentor

Miło mi, że tu zaglądasz – witaj!

Zapraszam Cię do rozwoju z fotografią. Nazywam się Dorota Raniszewska i od lat fascynuje mnie fotografia jako sposób na odkrywanie, doświadczanie i wyrażanie siebie. Nasze osobiste zdjęcia, te z naszej przeszłości jak i nowe, które robimy, pomagają uświadomić sobie naszą tożsamość, mocne strony charakteru i zasoby, dzięki którym tu i teraz możemy budować swoją przyszłość.

W połączeniu z mocnymi pytaniami coachingowymi, nasze zdjęcia są pomocne w zmianie postrzegania siebie i możliwości, które mamy – aby wydostać się z pudełka negatywnych narracji i budować na świadomości sił, dostatku i więzi.

Pozwól, że pomogę Ci w drodze do Twoich celów. Praca ze mną jako coachem lub mentorem oznacza, że zaczynasz działać. Działasz, aby iść i podążać w kierunku, o którym marzysz oraz pracować nad własną ścieżką życia i rozwoju, która obejmuje Twoją wizję, wartości i mocne strony.

Proponuję mocny i kreatywny sposób pracy, łączący fotografię i coaching.

Moja historia jako coacha eksplorującego fotografie zaczęła się w 2007 roku od jednego starego zdjęcia – portretu nieznanej kobiety. To zdjęcie pomogło mi odkryć historię mojej rodziny i poznać wielu ludzi na całym świecie, którzy podzielili się ze mną prawdziwymi historiami o moich korzeniach. Stare zdjęcia były pomostem między mną a innymi ludźmi. Od tego czasu rozwijam praktykę z fotografią, a portfolio obejmuje coaching, facylitację zespołu, rozwój kobiet i programy kształcenia nauczycieli.

Zapraszam do eksplorowania Twoich osobistych zdjęć, albumu rodzinnego, portretów profilowych, zdjęć relacji, a także nowych fotografii, które zrobisz podczas kreatywnej sesji „w przyszłości”.

Pomogę Ci przenieść dotychczasowe doświadczenia i potrzeby na nowe możliwości.

  • Zrozumiesz swoją wyjątkowość, wartość swojego życiowego doświadczenia, swoje motywy i głębokie potrzeby.
  • Docenisz swoje osiągnięcia i mocne strony charakteru.
  • Zrozumiesz, jakie możliwości masz w sobie.
  • Wzmocnisz pewność siebie, poczucie zasobności i dostatku od wewnątrz, a tym samym rozwiniesz poczucie sprawczości, stan umysłu bycia w pełni odpowiedzialnym za siebie i swoje życie.

Aby żyć swoim życiem, potrzebujesz odnaleźć w sobie spokój i zaakceptować to, co już przeżyłeś. Z chwilą, gdy to zrobisz, cała energia może zostać skierowana na Twoją przyszłość. Przyszłość zaczyna się dziś.

Więcej informacji o moim doświadczeniu:

Jestem coachem akredytowanym przez Izbę Coachingu oraz EMCC Accredited Coach & Mentor – Senior Practitioner level >> European Mentoring and Coaching Council. Ukończyłam studia podyplomowe z coachingu na Akademii Leona Koźmińskiego. Własną praktykę prowadzę od 2009 roku. Przedtem pracowałam jako międzynarodowy menedżer i konsultant w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Jestem autorką znanych książek: „JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW” oraz „Kobieta”. Prowadzę program rozwojowy „MY Kobieta” dla kobiet na drodze do samorealizacji i zmiany życiowej. Szkolę z zastosowania fotografii w coachingu w ramach programu aprobowanego na punkty CCE przez International Coaching Federation.

Korzystam też z narzędzi diagnostycznych, jak Motivational Maps™ (certyfikat ISO/IEC) pozwalających ustalić priorytety co do motywacji, poziom i strategie podnoszenia motywacji oraz VIA Character Strengths. Pracuję w nurcie Body Mind

Zobacz Siebie🍀

Dorota Raniszewska