! O mnie :-)

 

Do Raniszewska BW

Do (Dorota) Raniszewska

Z wykształcenia jest romanistką i trenerką. Specjalizuje się w rozwoju osobistym i twórczym. Od kilku lat aktywnie rozwija Techniki Fotografii w Coachingu i Rozwoju, Arteterapii i Działaniach Społecznych. Stosuje fotografię w połączeniu z pisaniem i działaniami ekspresyjnymi w przyrodzie oraz ruchem, aby stymulować rozwój osobisty i autorefleksję, uruchamiać zmianę społeczną.

Jest Licencjonowanym Konsultantem Motivational Maps, Certyfikowaną Trenerką Points of You. Ma solidne doświadczenie zawodowe, zarówno w biznesie jak i w pełnionym zawodzie. Ukończyła wiele kursów specjalistycznych, m.in. Techniki PhotoTerapii u Judy Weiser, techniki Terapii Tańcem i Ruchem w ośrodku IBA, Clean Coaching, Teatr Improwizacji, Contact Improwizację.

Prowadzi autorskie szkolenia i warsztaty jak i zajęcia dydaktyczne w różnych placówkach edukacyjnych – MSCDN, UMP, WCIES, Łowicka.

Jest autorką pierwszej na polskim rynku książki poświęconej zastosowaniu Fotografii w Rozwoju, zatytułowanej JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW. Fotografia w rozwoju osobistym, terapii i pracy wychowawczej. Zapis podróży własnej.