JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW metoda i książka

wspieram-icf-polska-96px

„Rzeczy nadzwyczajne zdarzają się w codziennym życiu. Trzeba je zacząć zauważać”.
Do Raniszewska
Coach, Trener, Pionierka Fotografii w Coachingu, Licencjonowany Konsultant Motivational Maps, Certyfikowany Trener Points of You

 

O Książce Recenzje z okładki Opinie  czytelników Zapiski z pisania Wywiad z autorką
recenzje-jeden-obraz-wiele-slow czytelnicy-pisza-jeden-obraz-wiele-slow zapiski-z-pisania-jeden-obraz-wiele-slow wywiad-jeden-obraz-wiele-slow

Wychodzenie do świata, obserwacja, autorefleksja i twórcza opowieść o własnym doświadczeniu stanowią podstawę mojej metody, którą rozwijałam przez kilka lat i obecnie stosuję w pracy z klientami. Napisałam o niej książkę i z silnym wewnętrznym przekonaniem zapraszam do czytania.

JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW to pierwsza w Polsce szersza publikacja o Fotografii w rozwoju osobistym, w coachingu, w uzdrawianiu, w kształtowaniu postaw życiowych.

Jednocześnie jest to zapis osobistej podróży i zawiera wiele wątków biograficznych. W książce opisałam narodziny refleksyjnej osobowości. To jak patrzenie, widzenie, dostrzeganie i nazywanie tego, co widzę, pomogło mi rozwijać myślenie i twórcze spojrzenie na świat, życie, ludzi, mnie samą.

Poniżej zamieszczona piosenka A broken heart, którą napisałam w kwietniu 2016 r. na Pustyni Negew, głęboko oddaje sens mojego działania. Zapraszam do wysłuchania.

I do kontaktu :), Do Raniszewska

A broken heart
Do Raniszewska, Poland – words
Larissa Kofman, Israel – music, production
Noa Livne Anolik, Israel – project