Strona główna » Points of You MORE – Szkolenie zaawansowane

Points of You MORE – Szkolenie zaawansowane

POY MORE 04-2016 14Points of You MORE
najbliższy termin  22-23.06.2017, Warszawa

opis-i-program-szkolenia-points-of-you-do-raniszewska-2017

To niezwykłe szkolenie, które zabierze Cię w podróż do świata Points of You /Points of You)/ i Obrazu w Coachingu /mój artykuł: obraz-w-coachingu_dorota-raniszewska/, w tym Fotografii w Coachingu. Jest zaawansowanym szkoleniem z zastosowania gier coachingowych Points of You jak i Obrazu w Coachingu. Szkolenie prowadzone z unikalnym doświadczeniem – od roku 2013 ok. 950 osób uczestniczących w warsztatach i 900 godzin szkoleniowych tą metodą!

W cenie szkolenia: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, wyśmienite obiady wegetariańskie szefa kuchni, wyjątkowe miejsce o wysokim komforcie, zapewniające wyciszenie się i regenerację. Dostępny nieodpłatny parking.

Opinie uczestników:

„Jestem pod wrażeniem pracy Doroty Raniszewskiej jako trenerki, jej uważności na potrzeby członków grupy i współbrzmienia z  procesem grupowym. To był  wspaniały warsztat metodyczny, a osoba prowadząca zajęcia z wykorzystaniem kart Points of You’ more dla trenerów, trenerek, coachów i terapeutów, była bardzo prawdziwa w kontakcie, otwarta na różnorodność i dzieląca się sobą. Bardzo polecam!” Katarzyna Koszewska, trenerka w obszarze psychoedukacji, coach, autorka poradników dla nauczycieli.

„Points-of-You More” wnosi dla mnie wiele nowego i dobrego z kilku perspektyw, a mianowicie: z perspektywy HR Managera – pomysły efektywnych narzędzi pozyskiwania cennych w zarządzaniu informacji, budowania zaangażowania oraz współpracy w zespole i organizacji; z perspektywy trenera biznesu – gotowe propozycje ćwiczeń warsztatowych z możliwością ich dowolnego doprecyzowania i kierunkowania, moc inspiracji; z perspektywy coacha – sprawną w użyciu, na pewno atrakcyjną i cenną dla klienta metodę pracy, która wyzwala i wydobywa to, co do tej pory nieodkryte, niewypowiedziane, nieuporządkowane, niezrozumiałe; z perspektywy uczestnika warsztatu – niebanalne odkrycia, cenne myśli, ważne słowa, nawet jasne plany i przede wszystkim wyjątkową otwartość na drugiego człowieka. Było warto właśnie tak rozpocząć ten nowy rok. Dziękuję bardzo Dorocie, dziękuję bardzo moim współuczestnikom warsztatu.” Renata Kuleta, HR Manager, Coach, Trener biznesu.

„Warsztaty Point of You’more  były dla mnie bardzo dużym prezentem, czasem pełnym inspiracji, nauki i osobistej podróży. Zajęcia niezwykle ciekawie i profesjonalnie przeprowadzone, każdy element, kolejny etap pozytywnie zaskakiwał. Dorota podzieliła się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem i pokazała czym jest PODAJ DALEJ…Dziękuję.” Agnieszka Socha, Coach LMI

„Warsztat Doroty jest NIEZWYKŁY… Liczyłem  na narzędziowe szkolenie, które pokaże mi, jak efektywniej korzystać z Points of You a okazało  się,że w bonusie otrzymałem masę magii … KONKRETNIE I MAGICZNIE! Jeżeli zastanawiasz się nad wykorzystaniem Points of You do pracy w ramach coachingu lub szkoleń – polecam Dorotę Raniszewską i jej wyjątkowy warsztat. Poznasz niezwykłe narzędzia i odnajdziesz magiczną cząstkę siebie…” Artur Michalski, Prezes i coach ICF, trener, kajakarz.

„2-dniowe, indywidualne szkolenie „Points of You w Coachingu” z Do Raniszewską było dla mnie: intensywną pracą, wielką przyjemnością, zawierzeniem intuicji, kontaktem z naturą, poznaniem narzędzi, radością z procesu, sztuką słuchania i luksusem bycia  wysłuchaną.
Bycie jednocześnie coachem i coachee z Dorotą to uświadamiająca, niepowtarzalna przygoda w atmosferze wymiany doświadczeń, wzajemnego szacunku i wsparcia, powrotu do intuicji i prostoty. Dorota jest dyskretnym przewodnikiem, wspaniałą opiekunką i towarzyszką w procesie.  Zaś Points of You jest dla mnie kwintesencją coachingu.
Do, dziękuję Ci!” Aleksandra Roussiere, coach.

12 thoughts on “Points of You MORE – Szkolenie zaawansowane

 1. Pingback: Zapraszam na 3 edycję szkolenia “Points of You™’more” | motywacja, relacje, firma z pasją

 2. Pingback: Points of You’ more w globalnym kalendarzu szkoleń ICF | motywacja, relacje, firma z pasją

 3. Szkolenie bardzo inspirujące. Wyniosłam z niego zarówno konkretne narzędzia jak i pomysły na wzbogacenie własnego warsztatu pracy. Dorota stworzyła ciepłą atmosferę i ze wspaniałą otwartością podzieliła się swą wiedzą. POLECAM jej warsztat tym, którym zalezy na rozwoju zawodowym i osobistym:)

 4. Pingback: Wrzesień z OFF WORDS | OFFWORDS

 5. Pingback: 4-ta edycja Points of You’ MORE | motywacja, relacje, praca z pasją

 6. Pingback: Podziękowanie – Zaproszenie – Points of You – 2014 – MORE in 2015 | motywacja, relacje, praca z pasją

 7. Pingback: Certyfikowane szkolenie Points of You MORE | motywacja, relacje, praca z pasją

 8. Pingback: Szkolenie POINTS OF YOU more w dniach 10-11 września | motywacja, relacje, praca z pasją

 9. Pingback: Dwudniowe SZKOLENIE z metody Points Of You ™ | motywacja, relacje, praca z pasją

 10. Pingback: Points of You’ MORE w 2016 roku | motywacja, relacje, praca z pasją

 11. Pingback: Zobaczyłem mapę mojego życia i klucz w środku | motywacja, relacje, praca z pasją

 12. Pingback: 13-ta edycja szkolenia Points of You’ MORE | motywacja, relacje, praca z pasją

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s