Projekt „MY Kobieta”

Jesteś dojrzała, w połowie życia, już zasobna i pragniesz się samorealizować. Coś się zmienia w Twoim życiu. Masz potencjał ale nie wiesz, gdzie go skierować. Chcesz dobrze, świadomie wybrać. Nic nie musisz, ale wszystko możesz. Chcesz żyć w większym komforcie, pełniej i swobodniej.

22-24 października zapraszam na 3-dniowy wyjazd kobiecy nad Bugiem, w otoczeniu pięknej przyrody, która oferuje solidną dawkę regeneracji, zadbania o siebie i pracy nad swoimi obecnymi priorytetami życiowymi.

Wyjazd jest dla Kobiet w zmianie życiowej, które chcą zacząć bardziej żyć w zgodzie ze sobą, podjąć nowe wyzwania, uporządkować jakieś obszary życia, zyskać klarowność i skontaktować się ze swoimi potrzebami, podjąć decyzje, wypracować plan działania.

Magiczne MIEJSCE: Dom nad Wierzbami, adres: Jackowo Dolne 11A, 07-203, gm. Somianka, https://domnadwierzbami.pl

Od 2018 roku tworzę przestrzeń do rozwoju dla Kobiet, które podążają w stronę lepszego spełnienia w życiu. Towarzyszę jako coach i mentor. Prowadzę autorski Program Rozwojowy MY Kobieta <<kliknij aby zobaczyć. Wszystko zaczęło się od książki Kobieta, którą wydałam w 2018 roku. Gorąco zapraszam do wyjątkowej grupy na Fb MY Kobieta <<kliknij aby zobaczyć. Służy wymianie wiedzy i inspiracji na różne tematy bliskie Kobietom. Treści publikowane na grupie MY Kobieta są autorskie, pisane przez członkinie grupy i dotyczą przeróżnych tematów wynikających z ich pasji, profesji i zainteresowań. Grupa jest zamknięta, wolna od spamu, postów z innych stron czy blogów oraz reklam.

Posłuchaj wierszy napisanych z głębi serca i duszy przez Kobiety, które brały udział w programie rozwojowym MY Kobieta w latach 2018 – 2020. Wiersze pięknie wydane jako tomik poezji i fotografii możesz też zamówić tutaj: Klik