program rozwojowy MY Kobieta

Program rozwojowy „MY Kobieta”

MY Kobieta

To program dla tych z Was, które chcą realizować się w swoim autorskim działaniu, pracy rozwojowej na rzecz innych, artystycznej, społecznej. Zgłoś się i weź udział, jeśli potrzebujesz w pełni uwierzyć w siebie i w to, że wszystko, czego potrzebujesz, już masz. Że jesteś gotowa, aby zacząć działać. Nie musisz więcej czekać na kolejny dowód, cud ani dyplom. Chcesz dopracować swój plan działania i zyskać sieć wsparcia opartą o wzmacniające, przyjacielskie relacje, aby z zaufaniem do siebie samej i życia spełniać swoje marzenie. Program stwarza szansę, aby uzdrawiać relację z samą sobą, aby w pełni odblokować swoją życiową energię, pozbyć się blokad duchowych, mentalnych, emocjonalnych, transformować auto-ograniczające przekonania i uwalniać swoją osobistą moc. W programie okrywamy takie praktyki umysłu i ciała, które uwalniają przepływ, otwartość na siebie, świat i innych oraz bezwarunkową miłość do siebie. W programie biorą udział Kobiety zmotywowane do zmiany życiowej i działania, zawodowo czynne lub dopiero rozpoczynające karierę, menedżerki, trenerki, psycholożki, fotografki, … Program jest otwarty dla każdej z Was.

MY Kobieta to program rozwojowy dla kobiet. Program skupia się na:

 1. Rozwoju autentyczności oraz poczucia, że jesteś kompletna i w pełni wartościowa w oparciu o swoje doświadczenie, refleksję życiową i podejmowana działania.
 2. Duchowemu przebudzeniu kobiecości, lepszemu zrozumieniu siebie i życia w obszarze samotności, miłości i wolności oraz działania z poziomu serca a z poziomu ego.
 3. Przygotowaniu się do prowadzenia działań na rzecz kobiet lub wzmocnieniu się na dotychczasowej drodze, umiejętnościom planowania, przygotowywania i komunikowaniu działań, wykorzystaniu książki „Kobieta” w pracy z kobietami.

Mam głęboką nadzieję, że przyczyni się do wzmocnienia ruchu na rzecz kobiet, którego efektem będą budowanie więzi i poczucia wspólnoty wśród kobiet, budowanie wiary w siebie i uwalnianie mocy sprawczych oraz walki o swoją niezależność.

Program „MY Kobieta” przygotowuje duchowo, mentalnie i narzędziowo do pracy z kobietami. Ma na celu wzmacniać kobiety, które pracują rozwojowo na rzecz kobiet poprzez uzyskanie klarowności co do swoich możliwości, wzmacnianie swojej autentyczności w  działaniu, wykorzystanie książki „Kobieta” jako źródła inspiracji, przykładów i pogłębionej refleksji podczas pracy z kobietami oraz nabycie ważnych umiejętności w kontraktowaniu i organizacji działań rozwojowych.

Program jest moim autorskim programem rozwojowym opartym o pracę nad książką „Kobieta”, własne doświadczenie życiowe i rozwojowe oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze rozwoju umiejętności społecznych i coachingu życia. Praca opiera się m.in. o rozmowy, wspólne prowadzenie refleksji i wymianę myśli i doświadczeń, czytanie fragmentów książki, doświadczanie siebie podczas działań twórczych wykorzystujących obraz, ruch i słowo, medytacje Osho, które prowadzi Marta Obrycka, certyfikowana facylitatorka medytacji Osho.

Program składa się z trzech dwudniowych zjazdów – warsztatów. Po ich zakończeniu oferuję mentoring/ superwizję indywidualnie lub grupowo.

Terminy 2020 rok:
4-ta edycja: 25-26.01 * 29.02-01.03 * 28-29.03 wszystkie miejsca zajęte

5-ta edycja: 25-26.04 * 23-24.05 * 20-21.06 zapraszam do zapisów

Główne korzyści z udziału:

 • Rozwój osobisty Kobiety.
 • Przygotowanie się do pracy z innymi Kobietami merytorycznie, duchowo, emocjonalnie.
 • Nawiązanie kontaktów z innymi Kobietami realizującymi podobne cele społeczne.
 • Dołączenie do grona Kobiet zaangażowanych społecznie na rzecz Kobiet.
 • Przyczynianie się do wzmocnienia Kobiet w Polsce.
 • Wzmocnienie samej siebie.
 • Nadanie nowego sensu własnym doświadczeniom życiowym.
 • Podawanie dalej własnej mądrości życiowej i dobrej energii.
 • rozwinięcie własnego warsztatu zawodowego w przypadku Kobiet pracujących w zawodach pomocowych związanych z coachingiem, terapią, mentoringiem.

Program rozwojowy My Kobieta zawiera:
S
ześć dni szkoleniowych podzielonych na 3 moduły – każdy dwudniowy, zatytułowanych:
1. Droga do siebie
2. K
obieta
3. 
Działanie
Wyjątkowe, piękne materiały szkoleniowe.
Książka „Kobieta”.
Bogactwo technik i metod w pracy rozwojowej, które poznasz, angażujących wszystkie kanały komunikacji i wyrażania siebie.
Rozmowy w kręgu, praca w parach i trójkach, refleksja własna, działania twórcze w słowie, ruchu i obrazie.
Proza, poezja, piosenka.
Medytacje Osho.
Prace przygotowawcze pomiędzy modułami, w tym przed pierwszym modułem.
Spisane podsumowania pomiędzy modułami.
Mnóstwo inspiracji, nauki, refleksji własnej, wzmocnienia, zbudowania poczucia mocy, więzi i sprawstwa.
Doświadczenie życzliwości, przynależności, afirmacji siebie i wiary w siebie.
Zdrowe posiłki w trakcie.
Doskonała lokalizacja w centrum Warszawy.

Kontakt: Dorota Raniszewska, tel.: 608 793 352

Poniżej opinie o programie i wybrane cytaty uczestniczek Programu „MY Kobieta”:

„Uczestnictwo w Programie Rozwojowym Doroty było dla mnie pięknym czasem. W kobiecej energii, we wzajemności i wymianie – myśli, uczuć, doświadczeń. Precyzja, staranność, troska o każdy szczegół ze strony prowadzącej sprawia, że jest to uczta dla duszy i oka. Ogrom inspiracji i doświadczania. To, co dla mnie było najważniejsze, to to, że była to wspólna PODRÓŻ. Wszystkie uczestniczki potraktowane przez Prowadzącą w sposób niezwykle profesjonalny, delikatny i konkretny zarazem. Program pomógł mi uporządkować swoją wiedzę i doświadczenie. Dostałam więcej niż się spodziewałam. Materiały na każde spotkanie są jak wisienka na torcie. Dziękuję za skrzydła.” Ania Gruszka

„To program rozwojowy dla każdej Kobiety. Daje przestrzeń na bycie sobą, bycie autentyczną, to podróż do samej siebie. To czas pełen akceptacji, odblokowania swoich wewnętrznych hamulców, pokochanie siebie, wzmocnienie swoich mocnych stron. To sposobność, by razem z innymi kobietami poczuć moc bycia razem, poczuć siłę, jak i danie sobie pozwolenia na słabość. To piękny czas na inspirację i motywację do działania. To mnóstwo pozytywnej energii, uważne prowadzenie, piękne i rzetelne przygotowanie. To kompletny program dla kobiet, które są otwarte na pracę z innymi kobietami. Z dużym przekonaniem czuję, że to program ponadczasowy, spójny, całościowy, piękny i bardzo POTRZEBNY. Dziękuję, że mogłam brać w nim udział.” Aga Fedoczyńska-Kisiel

„Udział w „MY-Kobieta” to podróż. Podróż do samej siebie, do domu własnej kobiecości. To także podróż do innych światów – pięknych, utalentowanych i twórczych kobiet, od których czerpię inspirację, radość z bycia razem oraz wzbogacam mój świat. To także impuls do działania na rzecz innych kobiet oraz realizacji własnych marzeń. Dziękuję z całego serca.” Kasia Dylik

„Dziękuję za wyjątkowo spędzony czas, za 6 dni pełnych mnie w każdej kobiecie i kobiet we mnie. Dziękuję za szereg cennych narzędzi – wiem, że wykorzystam je w swojej pracy. Warsztatowa forma tego programu rozwojowego pozwoliła zebrać zarówno wiedzę, jak również szereg ciekawych pomysłów w całość. Ruszam zatem i działam. Wiem też, że ta kropka to dopiero początek.” Aneta Małkowska

„Program rozwojowy MY-Kobieta polecam wszystkim, każdej kobiecie niezależnie od wieku. Tu, pod okiem Wspaniałej Trenerki Do Raniszewskiej,  dowiesz się, jak niezwykłą i wyjątkową jesteś osobą, jak potrafisz pięknie łączyć nawet te elementy, które nie są do połączenia. Mnóstwo emocji, wzruszeń i niezwykłej siły Kobiet. Polecam z serca.” Danusia Gizińska

Dałaś nam tak bardzo bardzo dużo 💃tańca 💕 miłości  🙏 wdzięczności ✨ światła 💪 siły 🍀 szczęścia 🌞 słońca 📖 wiedzy i uporządkowania. Obdarowałaś nas tym, czego nikt inny nie dał za żadne pieniądze na żadnym szkoleniu. 🙏 Jeszcze raz dziękuje za wszystko i każdy szczegół 💞 😘 Anna

Zgłaszam swój udział w programie rozwojowym:program rozwojowy MY Kobieta