Projekt „MY Kobieta”

Jesteś dojrzała, w połowie życia, już zasobna i pragniesz się samorealizować. Coś się zmienia w Twoim życiu. Masz potencjał ale nie wiesz, gdzie go skierować. Chcesz dobrze, świadomie wybrać. Nic nie musisz, ale wszystko możesz. Chcesz żyć w większym komforcie, pełniej i swobodniej.

22-24 października odbyła się VI edycja programu „MY Kobieta”. Byłyśmy nad Bugiem, w otoczeniu pięknej przyrody, która oferuje solidną dawkę regeneracji, zadbania o siebie i pracy nad swoimi obecnymi priorytetami życiowymi. Kolejna edycja na wiosnę 2022.

Program jest skierowany do Kobiet w zmianie życiowej, które chcą zacząć bardziej żyć w zgodzie ze sobą, podjąć nowe wyzwania, uporządkować jakieś obszary życia, zyskać klarowność i skontaktować się ze swoimi potrzebami, podjąć decyzje, wypracować plan działania.

MY-Kobieta to program rozwojowy dla kobiet. Program skupia się na:

 1. Rozwoju autentyczności oraz poczucia, że jesteś kompletna i w pełni wartościowa w oparciu o swoje doświadczenie, refleksję życiową i podejmowana działania.
 2. Duchowemu przebudzeniu, zrozumieniu siebie i życia w obszarze samotności, miłości i wolności oraz działania z poziomu serca a z poziomu ego.
 3. Przygotowaniu się do prowadzenia działań na rzecz kobiet lub wzmocnieniu się na dotychczasowej drodze, umiejętnościom planowania, przygotowywania i komunikowaniu działań, poznaniu technik pracy rozwojowej.

Główne korzyści z udziału

 • Rozwój osobisty.
 • Wzmocnienie samej siebie.
 • Nadanie nowego sensu własnym doświadczeniom życiowym (transcendencja).
 • Przygotowanie się do pracy z innymi Kobietami merytorycznie, duchowo, emocjonalnie.
 • Rozwinięcie własnego warsztatu zawodowego w przypadku Kobiet pracujących w zawodach pomocowych związanych z coachingiem, terapią, mentoringiem.
 • Nawiązanie kontaktów z innymi Kobietami realizującymi podobne cele społeczne.
 • Dołączenie do grona Kobiet zaangażowanych społecznie na rzecz Kobiet.
 • Przyczynianie się do wzmocnienia Kobiet w Polsce.

Magiczne MIEJSCE: Dom nad Wierzbami, adres: Jackowo Dolne 11A, 07-203, gm. Somianka, https://domnadwierzbami.pl

Obejrzyj film o programie MY Kobieta

Co to znaczy dla Ciebie kobiecość?

Jak dojrzewamy do kobiecości?

Posłuchaj rozmowy „O Kobiecości” w Radio Chilli Zet, audycja „Emocjonalny Ład”

Od 2018 roku tworzę przestrzeń do rozwoju dla Kobiet, które podążają w stronę lepszego spełnienia w życiu. Towarzyszę jako coach i mentor. Prowadzę autorski Program Rozwojowy MY Kobieta. Wszystko zaczęło się od książki Kobieta, którą wydałam w 2018 roku. Gorąco zapraszam do wyjątkowej grupy na Fb MY Kobieta. Służy wymianie wiedzy i inspiracji na różne tematy bliskie Kobietom. Treści publikowane na grupie MY Kobieta są autorskie, pisane przez członkinie grupy i dotyczą przeróżnych tematów wynikających z ich pasji, profesji i zainteresowań. Grupa jest zamknięta, wolna od spamu, postów z innych stron czy blogów oraz reklam.

Posłuchaj wierszy napisanych z głębi serca i duszy przez Kobiety, które brały udział w programie rozwojowym MY Kobieta w latach 2018 – 2020. Wiersze pięknie wydane jako tomik poezji i fotografii możesz też zamówić tutaj: Klik